Постинг
20.05 14:17 -
Картините
Картините са интересни.Картините са забавни.Чрез рисуването се научаваш на различни неща.Учи те на това да имаш път.Кара те да мислиш.Да виждаш нещата от друг ъгъл.Да гледаш изкуството на другите.Да се обогатяваш.Да бъдеш различен.Да се оценяваш такъв какъвто си.Да видиш другата гледна точка.
Няма коментари

