Постинг
03.06 12:07 -
Следваща спирка МАРС
Можем ли да отидем до МАРС.Да иозпратим марсоход.Да се снимаме на МАРС.Едно космическо приключение.Да е забавно.Да е интересно.Да открием има ли живот на МАРС.Живота е добър за изследване на ВСЕЛЕНАТА.Да се пробваме да нарисуваме ГАЛАКТИКАТА И ВСЕЛЕНАТА.Връщаме се обратно на земята.Нашето пътешествие до МАРС не е свършило.Търсене на разум извън планетата.
Няма коментари

